English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦


دانشکده پزشکی
قابل توجه کلیه اینترن های جدیدالورود شهریور 96
ضمن عرض تبریک موفقیت شما در آزمون جامع پیش کارورزی ، جهت مشخص شدن ترتیب برنامه روتین دوره اینترنی در مورخ های مشخص شده به آموزش دانشکده پزشکی مراجعه فرمایید. ضمنا" عدم مراجعه به موقع به عهده خود دانشجو می باشد. جهت دریافت جدول زمانبندی به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١١:٣٦ - 1396/07/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان می رساند پیرو اعلام نتایج ارزشیابی بهره گیری از منابع الکترونیک و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه و ارتباط ان با میزان استفاده از پایگاههای اطلاعاتی خریداری شده در قالب کنسرسیوم و پرداخت هزینه کلان توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ضروری است گروههای آموزشی از منابع مذکور استفاده نمایند. لازم به ذکر است نمره ارزشیابی منابع الکترونیک دانشگاه برگرفته از تعداد دانلود و میزان استفاده از منابع مذکور توسط اعضای محترم هیات علمی می باشد همچنین در صورت عدم استفاده کافی از پایگاههای اطلاعاتی علاوه بر پایین آمدن سطح نمره ارزشیلبی دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاهها احتمال مسدود شدن پایگاههای اطلاعاتی وجود خواهد داشت. لینک استفاده از پایگاههای اطلاعاتی برای دسترسی از داخل و خارج از شبکه دانشگاه در صفحه اول وبسایت دانشگاه قرار داده شده است.
 ١٥:٠٣ - 1396/07/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری نمایشگاه عرصه سلامت در ارومیه
به اطلاع عموم علاقمندان می رساند نمایشگاه عرصه سلامت 8 الی 11 شهریور ماه 96 در پارک اللر باغی ارومیه برگزار گردید. در این نمایشگاه بیش از 24 غرفه از مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شرکت داشتند که از جمله می توان به غرفه های بیمارستان امام خمینی (ره) ، بیمارستان مطهری ، بیمارستان سید الشهداء ، بیمارستان طالقانی ، معاونت بهداشت و درمانی استان ، معاونت امور فرهنگی و دانشجویی و همچنین دانشکده های پزشکی ، بهداشت و پیراپزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی اشاره کرد.
 ٠٩:٢٠ - 1396/06/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
فراخوان چهارمین کنگره تخصصی و اولین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات
به اطلاع می رساند چهارمین کنگره تخصصی و اولین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات در تاریخ 19 الی 20 آذر ماه 1396 به همراه جشنواره تقدیر از خیرین حوزه سلامت و پیشگامان ساخت بیمارستان در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می گردد. علاقمندان می توانند با حضور و ارائه مقاله و آثار و با مراجعه به وبسایت www.hospitalbuild.ir در کنگره شرکت نمایند. جهت دریافت پوستر کنگره به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٨:٤٨ - 1396/06/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
فراخوان ارائه پیشنهاد با موضوع منشور حقوق شهروندی
به اطلاع علاقمندان می رساند در راستای تحقق هر چه بیشتر اهداف منشور حقوق شهروندی حول محور حق دسترسی به فضای مجازی ، حق دسترسی و مشارکت های فرهنگی و حق آموزش و پژوهش علاقمندان می توانند پیشنهادات سازنده خود در حوزه های مذکور را تا تاریخ 96/5/31 به اداره کل آموزش و پرورش استان ارسال نمایند. E.mail : Wa@medu.ir WebSite : www.wa.medu.ir صندوق پستی 567 کد پستی 57137-15765
 ١١:٢٩ - 1396/05/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
بانک اطلاعات نشريات علوم پزشکی کشور
به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان گرامی می‌رساند بانک اطلاعات نشريات علوم پزشکی کشور، با هدف ارائه کامل اطلاعات مجلات علمی پژوهشی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در آدرس http://journals.research.ac.ir پياده‌سازی و اجرا شده است. درحال حاضر اطلاعات بيش از 400 عنوان مجله علمی پژوهشی کشور وزارت بهداشت، شامل عنوان، شاپا، موضوع، آدرس وب، آدرس ايميل، آدرس پستی، نام سردبير و مديرمسئول مجله، تاريخ اعتبار و بانک‌های اطلاعاتی نمايه‌ کننده مجله در اين بانک موجود و قابل بازيابی لحظه‌ای است. علاوه بر آن، اطلاعات نحوه انتشار به‌هنگام و يا تعداد شماره‌های تاخيردار هر مجله نيز در سامانه مذکور، به صورت خودکار، روزانه رصد، ثبت و ارائه می‌شود. اطلاعات اين سايت جهت انتخاب مجله مناسب توسط نويسندگان مقالات می‌تواند مورد استفاده قرار گيرد. علاوه بر اين، وضعيت نمايه مجلات در اين سايت، قابل استفاده برای همکاران مديريت امور پژوهشی، علم سنجی، پاداش و تشويق مقالات و نيز کتابخانه‌ها در ارزيابی مجلات خواهد بود. اطلاعات اين سامانه، مبنای سنجش و اِحراز اعتبار، رتبه و بانک اطلاعاتی نمايه کننده مجلات علوم پزشکی کشور خواهد بود.
 ١٣:٠٤ - 1396/04/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری اولین مدرسه تابستانی ویژه یادگیری الکترونیکی
به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند دانشکده مجازی و قطب علمی آموزش الکترونیکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد اولین مدرسه تابستانی ویژه یادگیری الکترونیکی را با هدف بسط مفهومی آموزش مجازی و کار با نرم افزارها و فناوریهای نوین یادگیری الکترونیکی از تاریخ 4 تا 7 شهریور ماه 96 برگزار نماید. مراجعین محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.ceel.sums.ac.ir/sse مراجعه نمایند.
 ١٢:١٤ - 1396/04/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری امتحان PMP دستیاران جراحی
امتحان PMP دستیاران جراحی در مورخه 96/3/25 برگزار گردید.
 ١٢:٠٧ - 1396/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه مهم
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند به علت مراسم پرفیض لیالی قدر ساعات امتحانی روزهای چهارشنبه مورخه 96/3/24 و یکشنبه مورخه 96/3/28 به شرح ذیل تغییر یافته است. جهت مشاهده به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٨:٣٩ - 1396/03/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری آزمون آزمایشی PMP جهت دستیاران
به اطلاع دستیاران محترم سالهای دوم ، سوم و چهارم رشته تخصصی جراحی عمومی می رساند آزمون آزمایشی PMP روز پنجشنبه مورخه 96/3/25 برگزار خواهد شد.
 ٠٩:٤٣ - 1396/03/20 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>